Treba rasformirat tzv. Hrvatsku na 5 entiteta za svaki narod koji živi na tom prostoru: Dalmati, Bosanci, Slavonci, Mađari i glagoljični Goti. Zakonom zabraniti da iko na tom prostoru kao nacionalni identifikator koristi prezime Bosanca Hrvoja Vukčića Hrvatinića (Kotromanića) koji je pokorio te prostore pod Kraljevstvo Bosna, što su počeli raditi 1844. jer ne znaju ko su.
pa pokusajte
Prikaži sve komentare (337)