Zar je moguce da na ovakvu utakmicu Zetra bude poluprazna....zaista Sarajevo je izgubilo osjecaj za sport
Pa kako neće izgubiti kad 15 godina nisu postojali,a repka vecinom u aTuzli
Prikaži sve komentare (111)