Bice kako Vico kaže. Ajde jedan srbin bez obzira ko je bolji. Velezovac bolji al nije srbin jbg. počelo je počelo politika je tu.
Ne znam čemu ta priča,momak brani za BiH od u15 pa do danas. Banja Luka je Bosna i Hercegovina, Borac je BH klub i momak je zaslužio poziv.
Edine langzam
PRIKAŽI ODGOVORE (2)
Prikaži sve komentare (70)