aaa pa nisam ja znao da je tek sadašnja vlast počela uzimati kredite, a da su se prošle vlade uvijek finansirale soptvenim unapređenjem i ulaganjem u privredu... HAHAHAHAHA
Jesu uzimali kredite ali ne na sedmicnoj osnovi i ne na Londonskoj berzi. Ovi su se zaduzili gdje su god mogli do te mjere da im ljudi vise nece ni da daju kredite, pa moraju na Londonsku berzu koja je zadnja stanica na kojoj se izlazi.