Ekonomija nikad bolja. Ljudi na Glovo uzmu 2 milje lagano. Jedini ljudi u ovoj drzavi koji nemaju para su ovi sto komentarisu na klixu. Kad se sjetim koliko se kukalo na cijene dresova, kao sto se i za sve kuka, a ne mogu da ih naprave koliko se prodaju.
Sine, ne valja nikome zavirivati u džep, zar te to roditelji nisu naučili? Kažemo da ove fan verzije izgledaju smiješno u odnosu na slike koje su ih reklamirale.