Vjerujem flicku. Ako iko zna napraviti igrace u Monstrume to je on. Gordon je jedan od najboljih pressera na svijetu i ima moze igrat lijevo, desno krilo i spica. Cijena zvuci lose ali kad se sjetis da Yamal i raphinha igraju 90 minuta svaku utakmicu i nemaju nikog da ih zamjeni onda skontas da je ovo odlicno. Rashford 0 pressing i 0 aktivnosti bez lopte.