Ko ce placati kazne? Ljudi koji imaju hiljade maraka kazni, zastare nakon 5 godina i dug se brise. Kazne ce i dalje placati samo obicni gradjani, dok ce ovi koji voze "obijesne voznje" i dalje ostati medodirljivi, jer u ovoj drzavi ne postoji zakon koji ce oduzimati imovinu ili staviti zabranu na plate istim pa tako namiriti dug prema drzavi...
Prikaži sve komentare (134)