Sad ću ja ovdje dobiti po ušima od vas ali ja moram reci jednu istinu a to je da u svim drzavnim institucijama vlada nerad nepotizam neproduktivnost. Bojim se da je ista situacija sa BHRT-om. Nažalost. Ja bih to sve privatizirao od aerodroma do fudbalskih klubova, jer drzava nazalost ne zna upravljati svojom imovinom i na to dodas bezobrazluk nas i to ti je to