Najbolje bi bilo da svi za Efendica glasamo, jer za ovu drugu dvojicu znamo kakvi su, da pružimo podršku ovom sto nikad nije, ako bude radio kao u općini Novi grad, BiH će biti Švicarska za par godina
A šta je radio ? Pogodovao Tihomiru Brajkoviću i Ćesiru
Prikaži sve komentare (120)