Velika podrška za goste
210

Manijake na Tušanj pustili tek u 30. minuti susreta, Plavi imaju veliku podršku u Tuzli

S. G.
(Foto: A. K./Klix.ba)
U ovim se trenucima igra najzanimljivija utakmica 33. kola Premijer lige BiH između Slobode i Željezničara, a trenutni rezultat je 0:1 za gostujuću ekipu.

Ovom susretu prisustvuje nekoliko hiljada domaćih navijača, a upravo su na tribine stadiona Tušanj pristigle i pristalice Plavog tima.

Popularni Manijaci su na ovaj susret stigli tek u 30. minuti, uprkos tome što su se iz Sarajeva prema Tuzli zaputili još prije nekoliko sati.

Također i nogometaši Slobode imaju veliku podršku na ovom meču. Njih bordi nekoliko stotina popularnih Fukara koje se nalaze na tribini iza gola.

Podsjetimo, Željezničar je poveo sa 1:0 pogotkom Clarismaria Santosa nakon što je Brazilca sjajno proigrao Andrija Drljo.

Ako ovaj rezultat ostane na snazi do kraja meča, Željezničar će se plasirati na euroscenu, dok će Sloboda ispasti iz Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Tekstualni prijenos ovog meča možete pratiti na portalu Klix OVDJE.