0

Zecu petnaest minuta u pobjedi Genclerbirligia

Ermin Zec
Ermin Zec
U 6. kolu elitnog razreda turskog nogometnog prvenstva, nogometaši Genclerbirligia za koje nastupa naš Ermin Zec slavili su uvjerljivu pobjedu protiv ekipe Antalyaspora, 3-0.

Nogometaš koji je za reprezentaciju Bosne i Hercegovine odigrao četiri utakmice, debitovavši 2008. u prijateljskog meču protiv Slovenije, nastupio je za svoj tim u posljednjih 15 minuta.

Domaći tim je pitanje pobjednika riješio u prvih 45 minuta, tačnije već u 33., kada je na semaforu stajao rezultat 3-0. Recimo da je prvi pogodak (autogol) za vodstvo domaćina 1-0 djelo Omera Catkica, turskog igrača bh. porijekla.

Zec je u igru ušao umjesto Tuma Hervea te za petnaestak minuta provedenih na terenu nije napravio ništa vrijedno spomena.