Premiership
0

Wolverhampton u završnici do boda Swansee

U prvoj utakmici 9. kola engleskog Premiershipa nogometaši Wolverhamptona i Swansee su podijelili bodove odigravši 2-2. Za preostala dva boda više moraju žaliti gosti.

Naime, novi prvoligaš Swansea je vodio sve do 84. minute s 2-0, ali su tada gostujući igrači na brzinu primili dva pogotka.

Prvo je Doyle u 84. smanjio, da bi u 86. O'Hara postavio konačnih 2-2, s tim da su domaći igrači nadirali i u samoj završnici ogleda, te su mogli doći i do velikog preokreta i pobjede.

Ovako je ostalo 2-2, a Swansea je time došao do prvog boda u gostima. Dosad su na strani odigrali četiri utakmice i sve četiri izgubili.

U tih 360 minuta su igrači Swansea postigli samo dva pogotka, jednako kao i u ovih devedeset subotnjih minuta, no za pobjedu su ipak ostali prekratki.

Premiership, 9. kolo: Wolverhampton - Swansea 2-2 (Doyle 84, O'Hara 86 / Graham 23, Allen 35)