Komentari (74)
Povratak na članak
Prijava korisnika
NAPOMENA: Komentarisanje članaka na portalu Klix.ba dozvoljeno je samo registrovanim korisnicima. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Komentari odražavaju stavove isključivo njihovih autora, koji zbog govora mržnje mogu biti i krivično gonjeni. Kao čitatelj prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima. Svaki korisnik prije pisanja komentara mora se upoznati sa Pravilima i uslovima korištenja komentara.
Sutra ludnica u 10 sa rajom pitarima do 12 i onda svako svojim putem ja na jug oni na sjever pa cuganje poslije tekme bez obzira na rezultat.,.,,.
ma haveru, neko će se ''nalizati'' od tuge. :))))
@primitivno, komentar tamo gdje i treba da bude, među TOP komentarima. Svaka čast na komentaru buraz.
PRIKAŽI ODGOVORE (4)
Biće ovo strašan derbi!
Hoce li biti direktnog prenosa utakmice?
trica vam je na kosevu ocam, i to Bajic, Bajic i Bajic
tamam da protiv nas kiksaju ;)
Ako sarajevo povede u prvih 25 minuta onda ce zeljo primit petardu... u najgorem slzcaju ce biti 3:1 :)
Sanjao sam sinoc cudan san Na jugu je baklja planula Ruke su se nase digle Vidio sam lice Đilde Pjevao je majko sa nama Tad podize desnu ruku on I zapjeva Zeljo sampion Grbavica usta cijela I zastava plavobijela Zaviori juznom tribinom Probudih se i sad zalim ja Iz oka mi suza kanula Bio je i uvijek bice Simbol nase Grbavice Dzevad Begic Đilda Legenda na na na na na na na na na na na na na na na na na na Bio je i uvijek bice Simbol nase grbavice Dzevad Begic Đzilda Legenda
Svi na koševo, nema izgovora! FK SARAJEVO
Sutra aBd repriza Zubandana ! :))
Benko pogodja svake prestupne utakmice. Bajic ce ih sahranit sutra
Hajd nek' neće Varupa. :)))
Prije svega da se razumimo nisam pitar, ali ovo za Benku... Benko odigrao 11 utakmica postigao 8 golova Bajić odigrao 19 ital,oca postigao 15 golova Benko znači daje gol svakih 120 minuta u prosjeku Rijad daje gol svakih 136 minuta u prosjeku Tako da to "svake prestupne utakmice" je totalni bulšit, shvatam subjektivnost s obje strane, ali de malo makar sekund potkovano pričajte.
Meni je svejedno ko će pobijediti, samo nek Željo pobjedi !