0

Uspavanke na Otoci i u Gabeli, Željezničar jesenji prvak

Sarajevo-x.com
(Foto: Feđa Krvavac/Sarajevo-x.com)
U dvije utakmice posljednjeg jesenskog kola Premijer lige BiH nismo vidjeli nijedan gol. U Sarajevu na stadionu Otoka FK Olimpic i Široki Brijeg podijelili su bodove, baš kao i u utakmici u Gabeli između GOŠK-a i Veleža. S obzirom da su Olimpic i Široki odigrali neriješeno, Željezničaru je pripala titula jesenjeg prvaka Premijer lige BiH.

Ljubitelji nogometa koji su danas na Otoci gledali utakmicu između FK Olimpic i Širokog Brijega otišli su vidno razočarani nogometnom predstavom.

U prvom poluvremenu domaći tim imao je nekoliko poluprilika preko Veldina Muharemovića i Admira Raščića. Ali, golman gostiju iz Širokog Brijega Luka Bilobrk bio je na razini zadatka.

Već na početku drugog poluvremena, Semir Kapić iz Olimpica šutirao je dva puta prema golu, ali nije bio precizan.

Do kraja utakmice, rezultat se nije mijenjao. Na stadionu Otoka ostalo je nepopularnih 0-0.

Slabu nogometnu predstavu pružili su nogometaši GOŠK-a i Veleža u Gabeli. U prvom poluvremenu nije bilo pravih uzbuđenja.

Sve do 74. minute, kad je poništen gol GOŠK-a zbog nedozvoljene pozicije, u Gabeli je vladala prava uspavanka. Do kraja utakmice, rezultat se nije mijenjao.

Rezultati utakmica 15. kola nogometne Premijer ligi BiH: subota:

Travnik - Čelik 3:4 Željezničar - Leotar 2:0 Zvijezda - Kozara 1:0 Sloboda - Slavija 1:0 Zrinjski - Rudar 3:1 Borac - Sarajevo 2:0