Nevjerovatno
128

Skandalozna sudijska odluka koštala Barcu, pogledajte kakav penal im nije dosuđen u 94. minuti susreta

E. K.
Rayo Vallecano - Barcelona (Foto: Screenshot)
Barcelona je u 14. kolu španske Primere remizirala kod Rayo Vallecana, a konačan rezultat na kraju susreta je bio 1:1.
Navijači katalonskog sastava su s pravom bili bijesni na glavnog sudiju José Luisa Munueru Montera koji u 94. minuti susreta nije svirao čist jedanaesterac za goste.

Jedan nogometaš domaćeg tima je oborio brazilskog krilnog igrača Raphinhu, no sudija je ostao nijem te je ostalo 1:1.

Situaciju iz sudijske nadoknade drugog dijela pogledajte ovdje.

Do kraja se rezultat nije mijenjao te je Barcelona propustila priliku da dođe do pobjede.

Barca je trenutno treća na tabeli sa 31 osvojenim bodom, tri manje od vodeće Girone koja ima i utakmicu manje dok je Real Madrid drugoplasirani s 32 boda. Rayo Vallecano je osmi sa 19 osvojenih bodova.