{{error}}
Korisničko ime ili e-mail
Lozinka
ili
Facebook prijava


Unesite e-mail:


Sarajevo Street Football 2014: Danas četvrtfinalni i polufinalni mečevi

26.5.2014. u 08:56
0
0
Sarajevo Street Football 2014: Danas četvrtfinalni i polufinalni mečevi
0
Sarajevo Street  Football 2014: Danas četvrtfinalni i polufinalni mečevi
Drugog takmičarskog dana 3. turnira u malom nogometu za osnovce, “Sarajevo Street Football 2014”, odigrano je još 29 mečeva u sve tri konkurencija.
Na turniru učestvuje 77 ekipa (540 djece) iz 29 osnovnih škola u tri konkurencije: do 4. razreda, do 6. razreda, i do 9. razreda osnovne škole.

Postignuti su slijedeći rezultati:

Konkurencija do 4. razreda osnovne škole:

Četvrtfinale:

O.Š. Safvet Beg Bašagić (Sa) - Ipss (IVa) 2:2 (1:0), O.Š. Alija Nametak (III) - Katolički Školski Centar (IV C) 3:1, Prva O.Š. Ilidža - O.Š. Hrasno 9:0

Konkurencija do 6. razreda osnovne škole:

Osmina finala:

Prva O.Š. Ilidža - O.Š. Alija Nametak (VI) 9:2, O.Š. Nafija Sarajlić - O.Š. Malta (Nogo) 7:0, O.Š. Pofalići (V) - O.Š. Mak Dizdar 2:1, Deseta O. Š. Ilidža - O.Š. Hašim Spahić - Ilijaš 6:3, O.Š. Mirsad Prnjavorac - O.Š. Musa Ćazim Ćatić (1) 4:0

Četvrtfinala:

Prva O.Š. Ilidža – O.Š. Nafija Sarajlić 3:0, Međunarodna O.Š. - O.Š. Pofalići (V) 10:0, Deseta O. Š. Ilidža - O.Š. Hasan Kikić 5:2, O.Š. Umihana Čuvidina - O.Š. Mirsad Prnjavorac 4:1

Konkurencija do 9. razreda osnovne škole:

Šesnaestina finala:

O.Š. Hašim Spahić (Ilijaš) - O.Š. Mak Dizdar 6:2, O.Š. Musa Ćazim Ćatić - O.Š. Safvet Beg Bašagić (Sa) 3:3 (2:1), O.Š. Safvet Beg Bašagić (Visoko) - O.Š. Hasan Kikić 1:0, O.Š. Grbavica I (VII) - O.Š. Alija Nametak (VIII) 3:0, O.Š. Pofalići (IX) - O.Š. Grbavica I (IX) 3:2, Deseta O.Š. - O.Š. Grbavica II (VIII-Ramić) 4:0, O.Š. M. M. Bašeskije (VII - Kadić) - Međunarodna O.Š. 3:1,

Osmina finala:

O.Š. Grbavica II (VIII-Zukić) - O.Š. Hamdija Kreševljaković 3:0, O.Š. Fatima Gunić (VIII) - O.Š. M. M. Bašeskije (IX - Babić) 3:0, O.Š. Alija Nametak (VII) - O.Š. Mak Dizdar (IX) 3:3 (1:0), O.Š. Mirsad Prnjavorac - Deseta O.Š. 4:1, Deveta O.Š. Rakovica - O.Š. Grbavica II (IX) 7:0, O.Š. Umihana Čuvidina - O.Š. Hašim Spahić (Ilijaš) 10:2, O.Š. M. M. Bašeskije (VIII - Kadić) - O.Š. Musa Ćazim Ćatić 2:0, O.Š. Safvet Beg Bašagić (Visoko) - O.Š. Grbavica II (VIII-Zukić) 6:1, O.Š. Pofalići (IX) – O.Š. Grbavica I (VII) 9:0

Raspored mečeva: Ponedjeljak, 26.05.2014. od 17:00 sati:

Do 9. razreda: Četvrtfinala:

17:00 O.Š. Fatima Gunić (VII) - O.Š. Alija Nametak (VII)
Slijedi O.Š. Mirsad Prnjavorac - Deveta O.Š. Rakovica
Slijedi O.Š. Umihana Čuvidina - O.Š. M. M. Bašeskije (VIII - Kadić)
Slijedi O.Š. Safvet Beg Bašagić (Visoko) - O.Š. Pofalići (IX)

Do 6. razreda: Polufinala:

Ne prije 18:00 Prva O.Š. Ilidža - Međunarodna O.Š.
Slijedi Deseta O.Š. Ilidža - O.Š. Umihana Čuvidina

Podsjećamo da će se finalni mečevi u sve tri konkurencije odigrati u srijedu, 28.05. 2014. godine od 17:00 sati.

Više informacije na http://www.b40.ba i https://www.facebook.com/B40StreetFootball


Komentari (0)
Email adresa: (nije obavezno)

Tekst ispravke: