167

Sarajevo nastavlja sa serijom loših rezultata, Travničani odnijeli bod sa Koševa

(Foto: Feđa Krvavac/Klix.ba)
U posljednjem susretu šestog kola Premijer lige BiH FK Sarajevo je na stadionu Asim Ferhatović Hase odigralo neriješeno sa Travnikom 2:2.

Sarajevo je na početku utakmice imalo terensku inicijativu, ali Travnik dolazi u vodstvo u 9 minuti. Musić je centrirao, a mrežu Bandovića pogodio je Jusufbašić.

U 18. minuti Travnik je poveo 2:0, a strijelac je opet bio Jusufbašić koji je lobovao Bandovića i ostavio u šoku domaće navijače.

Već u 23. minuti Sarajevo je smanjilo vodstvo gostiju. Strijelac je bio Puzigaća.

Domaći igrači su nastavili sa napadima, a Velkoski iz slobodnog udarca pogađa za 2:2 u 35. minuti.

Bio je to rezultat sa kojim se otišlo na poluvrijeme.

Sarajevo je i u drugom poluvremenu nastavilo dominirati i prijetilo je preko Todorovića i Duljevića.

Nakon greške Cimirota, Travnik je propustio veliku šansu za novo vodstvo u 68. minuti.

Stojčev je u sudijskoj nadoknadi oprobao šut, ali njegov udarac je bio neprecizan.

Rezultat se do kraja utakmice nije mijenjao i Travničani su odnijeli veliki bod sa Koševa.