Riad Bajić asistent u pobjedi Konyaspora protiv Osmanlispora

Piše: D. B.
Riad Bajić
Riad Bajić
Mladi bh. reprezentativac i bivši član Željezničara Riad Bajić upisao je asistenciju u večerašnjoj utakmici 4. kola turske Super Lige u kojoj je Konyaspor kao gost savladao Osmanlispor rezultatom 2:1.

Osmanlispor je poveo u 31. minuti golom Ndiayea i to je bio jedini pogodak u prvom poluvremenu.

Na početku drugog poluvremena za Konyaspor je zaigrao Bajić. Već u 46. minuti je Sissoko izjednačio na 1:1. Mladi reprezentativac BiH je učestvovao u akciji.

Za potpuni preokret pobrinuo se Meha u 61. minuti utakmice, Bajić je ovog puta bio asistent.

Gosti su od 63. minute igrali bez Dosse Juniora, koji je dobio crveni karton, ali Osmanlispor brojčanu prednost na terenu nije uspio iskoristiti. Domaći nisu iskoristili ni penal, koji je u 85. minuti promašio Torje.

Konyaspor je jedanaesti na tabeki s pet bodova, dok je Osmanlispor 10. sa istim brojem bodova, ali boljom gol razlikom.