0

Prijateljske utakmice: Brazil bolji od SAD-a, remi Argentine i Meksika

FENA
Najbolje južnoameričke nogometne reprezentacije iskoristile su pauze u prvenstvima za odigravanje prijeteljskih utakmica, a gotovo sve su gostovale u SAD-u.

Dok je selekcija Brazila bila bolja od SAD-a s 4:1, Argentinci su u Arlingtonu odigrali neriješeno protiv Meksika.

Brazil je u Foxboroughu došao do vodstva već u devetom minutu preko Hulka, a Neymar je bio uspješan u 51. minutu s bijele tačke i u 67. minutu. Rafinha je postigao gol u 64. minutu, dok je počasni pogodak za SAD postigao Danny Williams u 90. minutu.

Meksiko je do 85. minuta vodio s 2:0 golovima Javiera Hernandeza i Hectora Herrere, ali iznenađenje su spriječili Sergio Aguero i Lionel Messi pred sami kraj utakmice. Messi je postigao izjednačujući gol u 89. minutu.