Tragične vijesti
36

Preminuo navijač na utakmici španske lige, susret Granade i Athletica zvanično odgođen

E. K.
Granada - Athletic (Twitter)
Utakmica 16. kola španske Primere između Granade i Athletica je zvanično prekinuta nakon svega 15 odigranih minuta.
Susret je prvobitno prekinut nakon što je jednom navijaču pozlilo na tribinama stadiona Nuevo Los Carmenes te su nogometaši oba kluba poslani u svlačionice.

Nedugo poslije je stigla najgora moguća informacija. Pomenuti navijač je preminuo te je odlučeno da se susret ne nastavi.

Iz redova Athletica su izrazili saučešće porodici preminulog navijača te istakli da su njihove misli sa njegovom porodicom i bližnjima.

Inače, utakmica je prekinuta nakon svega 15 minuta pri rezultatu 1:0 za gostujući sastav, a strijelac jedinog gola je bio Inaki Williams.