Bh. veznjak neoprezan
54

Pogledajte užasan start Sanjina Prcića zbog kojeg je dobio direktan crveni karton

Žestok start Prcića (Foto: Screenshot)
Bosanskohercegovački veznjak Sanjin Prcić (28) zaradio je isključenje na utakmici njegovog Strasbourga na gostovanju kod Bresta u okviru šestog kola Ligue 1.

Naime, igrala se 31. minuta utakmice kod rezultata 1:1 kada je Prcić napravio užasan start na sredini terena.

Svojom desnom nogom nagazio je na grub način protivnika koji je ostao ležati u bolovima.

Sudija se prvobitno dvoumio, a onda je nakon nekoliko minuta odlučio pokazati direktan crveni karton za Sanjina.

Ipak, njegovi saigrači su uspijevali odoljeti napadima domaćina i nalaze se blizu osvajanja jednog boda.

Prcić je ove sezone odigrao pet utakmica u Ligue 1 te je upisao jednu asistenciju.