Bundesliga
0

Nürnberg do osme domaće pobjede u sezoni

Nogometaši Bayerna i Nürnberga ove su sezone upisali najveći broj domaćih pobjeda u Bundesligi - po osam. U petak su do osmog trijumfa pred svojim navijačima došli igrači Nürnberga.

U prvom susretu 23. kola pobijedili su Eintracht 3-0, makar su za tri boda strahovali sve do samog kraja. U prvom poluvremenu nije bilo pogodaka, a onda je prvi mrežu zatresao Julian Schieber u 68. minuti. Sve do tri minute prije kraja je stajao taj rezultat na semaforu, a dotad je i Eintracht prijetio izjednačenjem. No, s nova dva pogotka (Mak u 87. i Cohen u 90.) neizvjesnost je isparila, a Nürnberg je u džep spremio nova tri boda koja ga drže visoko na tabeli, na šestom mjestu.