Nezadovoljni Ibričić psovao Gigoviću i Sivcu s tribine nakon derbija na Grbavici

N. M.
Ibričić psuje Gigoviću i Sivcu (Foto: Screenshot)
Na Grbavici je u nedjelju navečer odigran 152. sarajevski derbi Željezničara i Sarajeva, a danas se na društvenim mrežama pojavio snimak na kojem se vidi kako suspendovani sportski direktor kluba s Koševa psuje sa zapadne tribine.
Ibričić se na izrazito vulgaran način obraćao Milošu Gigoviću, koji je bio četvrti sudija ove utakmice, a psovao je suspendovani funkcioner FK Sarajevo i njemu i glavnom arbitru Erminu Sivcu.

Psovke koje je tom prilikom uputio Ibričić možete poslušati na videosnimku ispod:

Inače, Ibričić je nedavno suspendovan na sedam mjeseci jer je učestvovao u prekidu utakmice Sarajeva i Borca u četvrtfinalu Kupa BiH, a NS BiH ga je zbog toga kaznio i novčano s 3.000 KM.

Upravo zbog suspenzije Ibričić je derbi pratio sa tribina, umjesto s klupe za rezervne nogometaše Sarajeva, kao što je to inače slučaj. Podsjećamo, derbi je okončan bez pogodaka (0:0), a vidjeli smo devet žutih i tri crvena kartona.

Hiroš i Cocalić su kod Željezničara isključeni u 19. i 40. minuti, dok je crveni karton kod Bordo tima zaradio Radović tokom pauze između dva poluvremena.