0

Neuer: U teškoj smo poziciji, ali sami smo krivi

Manuel Neuer (Foto: AFP)
Zasluženom je pobjedu Basela u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka opisao Bayernov golman Manuel Neuer. Švicarci su, podsjetimo, na svome St. Jakob Parku svladali Bavarce s 1-0.

Valentin Stocker je u 86. minuti postigao jedini gol na utakmici i stvorio svojoj ekipi lijepu prednost pred uzvrat u Münchenu, 13. marta.

"Ovo je vrlo gorak poraz, ali ne mogu reći da ga nismo zaslužili. Nismo postigli gol, a u drugom smo poluvremenu bili bez pravih prilika. Sada smo u vrlo teškoj poziciji, ali sami smo krivi.

"Morat ćemo interno riješiti stvari koje ne valjaju", izjavio je Neuer.

Nogometaši Bayerna u lošoj su situaciji i u njemačkom prvenstvu. U novu su godinu ušli kao vodeća ekipa Bundeslige, a prošli su vikend pali na treće mjesto, s četiri boda zaostataka za prvoplasiranom Borussijom Dortmund.