11

Napoli i Lazio podijelili bodove, Lulić igrao do 78. minute

(Foto: EPA)
U 12. kolu Serije A Napoli je na svom San Paolu podijelio bodove sa Lazijom (1:1).

Ovo je već sedmi uzastopni ligaški meč u kojem Lazio ne zna za poraz pri čemu je upisao četiri pobjede, dok je Napoli ostao na dvije pobjede u posljednjih šest ligaških mečeva u kojima je zabilježio tri poraza.

Nakon prvog poluvremena u kojem nije bilo pogodaka, do vodstva je u 52. minuti stigao Napoli preko Hamšika. Bod gostima donio je Keita samo dvije minute kasnije kada je postavio konačnih 1:1.

Bh. reprezentativac Senad Lulić na terenu je proveo 78 minuta, a zamijenio ga je Gabarron.

Ranije je Torino deklasirao Cagliari na svom terenu (5:1). Belotti (2', 59'), Ljajić (11'), Benassi (38') i Baselli su pogađali za domaći tim, dok je jedini gol za goste postigao Melchiorri u 41. minuti.