U svom stilu
39

Mourinho u igru uveo portugalskog veznjaka pa ga izveo nakon samo 17 minuta

Trenutak kada je Sanches shvatio da mora izaći (Foto: Screenshot)
Nogometaši Bologne pobijedili su danas Romu rezultatom 2:0 u utakmici 16. kola Serije, a susret je obilježio i potez trenera kluba iz Rima Josea Mourinha.
Naime, portugalski stručnjak je u 46. minuti uveo Renata Sanchesa umjesto Leonarda Spinazzole, ali 17 minuta kasnije izvukao ga je iz igre.

Umjesto Portugalca uveo je Edoarda Bovea, a Sanches nije mogao vjerovati da mora napustiti teren.

S pravom se čudio Mourinhovom potezu te pri izlasku s terena pokazao šta misli o svemu.

Podsjetimo, Sanches je trenutno na posudbi iz PSG-a, a do sada ima osam nastupa, jedan pogodak i 209 odigranih minuta.

Inače, prvi gol na današnjem meču zabio je hrvatski veznjak Nikola Moro u 37. minuti, a konačnih 2:0 postavljeno je u 49. minuti autogolom Rasmusa Kristensena.

Bologna je ovom pobjedom skočila na četvrto mjesto, a Roma je ostala sedma.