Nevjerovatni potezi
74

Modrić je čudo: Pogledajte fantastičan pogodak i asistenciju u novoj pobjedi Reala

D. P.
Modrić je nanizao nekoliko igrača Celte (Foto: Screenshot)
Hrvatski reprezentativac Luka Modrić i dalje igra fenomenalan nogomet, a to je demonstirirao u novoj pobjedi Real Madrida nad Celtom Vigo (1:4).

Modrić (36) nema namjeru spustiti nivo vrhunskog nogometa iako se kraj karijere bliži, a to je demonstrirao sinoć novim genijalnim potezima u pobjedi Reala.

U 41. minuti doveo je Real u vodstvo rezultatom 2:1 spektakularnim pogotkom. Napravio je odličan prodor i tako se oslobodio čuvara, a onda fenomenalnim udarcem matirao golmana Agustina Marchesina.

Magičan pogodak pogledajte OVDJE!

U 56. minuti Modrić je učinio i ono što najbolje zna, a to je asistencija preko velikog dijela terena. Brzo razmišljanje i reagovanje došlo je do izražaja kada se sjajni Hrvat okrenuo i uposlio Viniciusa Juniora izvrsnim pasom preko polovine terena nakon čega je Brazilac pogodio mrežu Celte.

Asistenciju možete pogledati OVDJE!

Osim Modrića i Viniciusa, za Real su pogađali Karim Benzema i Fede Valverde, dok je utješni gol za Celtu postigao iskusni Iago Aspas.

Nakon dva kola Real ima dvije pobjede, a isti start upisali su još i Betis i Osasuna.