0

Mladi reprezentativci BiH poraženi od Srbije

Sarajevo-x.com
Mlada reprezentacija BiH (Foto: Arhiv/Fotoservis)
Danas je u Staroj Pazovi u Srbiji odigran prijateljski susret između U21 reprezentacija Srbije i BiH. Domaći su slavili rezultatom 2:0.

U prijateljskom susretu mladih reprezentacija Srbije i BiH domaćini su poveli u 56. minuti preko Mudrinskog.

Do drugog gola su mladi reprezentativci Srbije stigli u 86. minuti, a strijelac je bio Čović.

Bh. mlade nade su uprkos porazu pružile dobru igru, ali je to bilo nedovoljno za povoljan rezultat.

Detalji utakmice:

Stadion BASK–a u Staroj Pazovi. Gledatelja 1000. Sudac: Milorad Mažić. Pomoćnici: Milovan Ristić i Igor Radojčić. Četvtri sudac: Milenko Vukadinović (svi Srbija). STRIJELCI: 1:0 Mudrinski (56), 2:0 Čović (86), ŽUTI KARTONI: Višća, Prcić. IGRAČ UTAKMICE: Ognjen Mudrinski.

SRBIJA: Aleksić (88. Dmitrić), Miljković (62. Petković), Savić (62. Kosanović), Medojević, Mladenović, Milojević (62. Mitošević), Krstičić, Lazović (62. Čović), Milunović, Kojić (31. Mudrinski), Despotović. Izbornik: Aleksandar Janković.

BIH: Bukvić (46. Abidhožić), Čolić (46. Sušić), Kvesić, Sipović (46. Dupovac). Markić, Višća (46. Zakarić), Stevanović, Bilbija, Grahovac, Bešić (63. Prcić), Gjanjtić (46. Tanković). Izbornik: Vlado Jagodić.