Popravni za tri dana
34

Mladi reprezentativci BiH doživjeli tezak poraz na Grbavici u debiju novog selektora

D. P.
Popravni ispit je već za tri dana (Foto: Nogometni savez BiH)
Mlada nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine doživjela je težak poraz na Grbavici od Švicarske u prijateljskom susretu rezultatom 0:3.

Današnja utakmica je i debitantska na klupi za novog selektora U-21 reprezentacije BiH Igora Jankovića. Ipak, neće je pamtiti po dobrome.

Švicarska je danas pokazala svu svoju snagu te brojne slabosti u našem mladom timu. Miguel Reichmuth je u 44. minuti doveo goste u vodstvo i na odmor se otišlo rezultatom 0:1.

Pokušao je Janvković s izmjenama već na poluvremenu, ali su preko Alvyna Sanchesa nakon sat vremena igre Švicarci uduplali vodstvo.

U 64. minuti u našem timu još četiri izmjene tako da je selektor dobio sliku o većem broju igrača danas, no do kraja utakmice Tresor Samba pogađa za konačnih 0:3.

Ovo nije kraj okupljanja za mlade reprezentativce pošto će za tri dana uslijediti gostovanje Sloveniji. Također je u pitanju prijateljski okršaj.