0

Miske upisao asistenciju u porazu moskovskog Dinama

Sarajevo-x.com
Zvjezdan Misimović (Foto: Arhiv)
Ekipa Lokomotiva iz Moskve, našeg Senijada Ibričića, u prvom je kolu ruskog prvenstva ostvarila domaću pobjedu 3-2 protiv moskovskog Dinama, za koji nastupa drugi bh. reprezentativac Zvjezdan Misimović.

Misimović je u igru ušao s klupe u 46. minuti, dok je Ibričić počeo u 78.

Lokomotiv je do 61. minute ostvario prednost od 3:0, golovima Durice, Burlaka i Torbinskiya, a Dinamo je u posljednjim minutama susreta dao dva gola, te tako samo ublažio poraz.

Prvi gol djelo je Samedova, a drugi Kuranyja, kojem je asistirao upravo naš Misimović.

<OBJECT width="632" height="353"><PARAM name="movie" value="http://video.rutube.ru/bc8955170af7a236050717a718e05232"></PARAM><PARAM name="wmode" value="window"></PARAM><PARAM name="allowFullScreen" value="true"></PARAM><EMBED src="http://video.rutube.ru/bc8955170af7a236050717a718e05232" type="application/x-shockwave-flash" wmode="window" width="632" height="353" allowFullScreen="true" ></EMBED></OBJECT>