Austrijska Bundesliga
0

Malić zabio gol i autogol!

Bosanskohercegovački 21-godišnji nogometaš austrijskog prvoligaša Mattersburga Nedjeljko Malić dva je puta bio strijelac u domaćem porazu svog kluba od SC Magne 3-1 u prvoj utakmici 18. prvenstvenog kola.

Malić je u 24. minuti svojim pogotkom izjednačio rezultat na 1-1, ali je u 77. minuti bio autor autogola za konačnih 1-3 na semaforu. Odigrao je svih 90 minuta.

Mattersburg igra promjenjivo pred svojim navijačima, upisali su pet pobjeda, a ovo im je bio četvrti poraz. SC Magna je na osmom gostovanju dohvatila prvu pobjedu.

Mattersburg je na šestom mjestu na ljestvici austrijske Bundeslige s 22 boda, a SC Magna je sedma s bodom manje.