{{error}}
Korisničko ime ili e-mail
Lozinka
ili
Facebook prijava


Unesite e-mail:


Liga prvaka: Izvučeni parovi trećeg pretkola

F
28.7.2006. u 14:00
0
0
Liga prvaka: Izvučeni parovi trećeg pretkola
0
Liga prvaka: Izvučeni parovi trećeg pretkola
Nogometaši Širokog Brijega će u ukoliko prođu škotski Hearts u trećem pretkolu Lige evropskih prvaka igrati protiv AEK-a iz Atini, odlučeno je današnjim žrijebom u Nyonu.
Prošlogodišnji finalist Lige prvaka Arsenal u trećem pretkolu će najvjerovatnije igrati protiv zagrebačkog Dinama, koji je već nakon prvog susreta protiv Ekranasa gotovo osigurao prolaz.

Šesnaest ekipa koje prođu treće pretkolo priključit će se jednakom broju klubova koji su se direktno kvalificirali u grupe Lige prvaka (Barcelona, Real Madrid, Inter, Roma, Manchester United, Chelsea, Lyon, Bordeaux, Porto, Sporting Lisabon, PSV, Bayern, Werder, Celtic, Olympiacos, Anderlecht).
Utakmice trećeg pretkola igraju se 8. i 9., te 22. i 23. augusta, a igranje po grupama počinje sredinom septembra.

Parovi trećeg pretkola:
1. Sheriff (Mda) / Spartak Moskva (Rus) - Slovan Liberec (Češ)
2. Shakhtar Donetsk (Ukr) - Hafnarfjordur (Isl) / Legia Varšava (Polj)
3. Zurich (Švi) / Salzburg (Aut) - Valencia (Špa)
4. Levski Sofia (Bug) / Sioni Bolnisi (Gru) - Chievo (Ita)
5. Heart (Ško) / Široki Brijeg (BiH) - AEK (Grč)
6. CSKA Moskva (Rus) - Djurgardens (Šve) / Ružomberok (Svk)
7. AC Milan (Ita) - Cork City (Irs) / Crvena Zvezda (SCG)
8. Galatasaray (Tur) - FK Mlada Boleslav (Češ) / Valerenga (Nor)
9. Standard Liege (Bel) - Gorica (Slo) / Steaua (Rum)
10. Austria Beč (Aut) - Benfica (Por)
11. FK Ekranas (Ltv) / Dinamo (Hrv) - Arsenal (Eng)
12. FC Kopenhagen (Dan) / Myllykosken Pallo-47 (Fin) - Ajax (Hol)
13. Hamburger SV (Njem) - CA Osasuna (Špa)
14. Liepajas Metalurgs (Lat) / Dynamo Kiev (Ukr) - Fenerbahče (Tur) / B36 Torshavn (Far)
15. Liverpool FC (Eng) - Maccabi Haifa (Izr)
16. Lille (Fra) - Debreceni (Mađ) / Rabotnički (Mak)

Komentari (0)
Email adresa: (nije obavezno)

Tekst ispravke: