0

Le Championnat: Bordeaux uzeo bod kod Montpelliera

U prvom nedjeljnom susretu francuskog prvenstva nogometaši Bordeauxa remizirali su u Montpellieru 1:1. Obje ekipe su ovim remijem nastavile niz nastupa bez pobjede koji se povećao na tri.

Post Bordeauxa u gostima u 2014. godini napokon je prekinut. Ekipa Francisa Gillota ove godine nikako nije mogla pronaći put do mreže na gostovanjima, a onda je u 24. minuti susreta u Montpellieru Carlos Henrique napokon uspio postići pogodak. Asistent Henriqueu bio je Gregory Sertić, koji je ubacio loptu u 16 metara, a Henrique glavom poslao loptu u mrežu.

Nije trebalo dugo čekati na poravnanje, domaćin je odgovorio već 11 minuta kasnije preko Hiltona i tako poravnao na 1:1 poslije čega su mreže do kraja susreta mirovale.

Bordeaux se ovim remijem približio osmoplasiranom Toulouseu na samo bod zaostatka dok je Montpellier i dalje nespokojan na šest bodova od zone ispadanja.