Prijava korisnika
NAPOMENA: Komentarisanje članaka na portalu Klix.ba dozvoljeno je samo registrovanim korisnicima. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Komentari odražavaju stavove isključivo njihovih autora, koji zbog govora mržnje mogu biti i krivično gonjeni. Kao čitatelj prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima. Svaki korisnik prije pisanja komentara mora se upoznati sa Pravilima i uslovima korištenja komentara.
da je Francuz u pitanju nebi nikad prizno naklon SVABAMA
Sreća pa mu trener nije Murinjo!!Razbio bi ga zbog fer pleja :D
http://www.youtube.com/watch?v=7KtHjSn0zQw&feature=player_embedded - protiv intera http://www.dnevno.hr/sport/nogomet/sudac_pomogao_prijatelju_mourinhu_pobijediti_barcu/15075.html http://upload.slike.com/slike/kXW6h.png - igranje rukom igrača arsenala u 16ercu (nemam video) http://www.youtube.com/watch?v=S7tLmp7kQJA&feature=player_embedded - poništen gol messiju protiv arsenala http://upload.slike.com/slike/sGKO4.png - igranje rukom igrača arsenala drugi put (nemam video) http://upload.slike.com/slike/5w9CK.png - penal na messiju (nemam video) http://imgon.net/di-95MQ.gif - prvi žut van persi http://imgon.net/di-PCO7.gif - drugi žut van persi ? http://www.youtube.com/watch?v=WHSBOnXAZ8k - adebayor crveni ? http://www.youtube.com/watch?v=l00O6OKfi7w - marcelo crveni ? http://www.youtube.com/watch?v=aCxprr2QJ-c - gol iz ofsajda man.utd http://imgon.net/di-7NQH.gif - penal na sanchezu protiv milana http://imgon.net/di-FAKQ.gif - penal na puyolu
http://www.youtube.com/watch?v=ik8EBqd_bxU&feature=related - pogledaj od 3:45 penal na Etou pa poslije tog i faul na Valdezu http://upload.slike.com/slike/3drnh.png - protesti igrača barce http://www.youtube.com/watch?v=DP4mJXDAvK4 - od 0:48 poništeni gol protiv Arsenala, a malo poslije toga i faul iz kojeg je Arsenal zabio http://youtu.be/WAuukKP9mmM - penal na henryu protiv chelsea http://upload.slike.com/slike/VKJA.png - Etoo izlazi 1 na 1 sa golmanom ali je sviran ofsajd iako nije bio u toj tekmi je trebao i Ballack dobiti crveni ali nije... http://www.index.hr/sport/clanak/stark-se-brani-od-guardiolinih-napada-platini-mi-je-rekao-da-je-vrlo-zadovoljan-sudjenjem/431830.aspx http://imgon.net/di-VSRF.gif - igranje rukom Ballacka http://www.youtube.com/watch?v=l7f0wAq7adc&feature=related - crveni abidala http://www.soccerclips.net/videos/arsenal-v-barcelona-penalty-incident-itv - penal na fabregasu i crveni puyolu
Ja ne vjerujem ni u jedan od ovih bez linka. Ipak ste vi poznati kao najveće varali.ce.
Klose popusim ti qrcinu legendo !!!
halo farselonci m.r.s sa ovog clanka, nismo zeljni vase glume i necemo da bacate u sjenu velikog Klose-a :D
Zar nema neki tekst o Barceloni, pa da tamo nastavite? Klose je ovim potezom pokazao da je covjek, sportista, gospodin...
i ako ti šta nije jasno od ova 3 posta sa nickom \"xD\" javi da ti pošaljem link pa eto pitanje je sad šta bi tek bilo da suci ne guraju Barcu ?
ne, ne u tome nije problem... Da je bilo išta sumnjivo u toj utakmici taj penal kada je Balack igrao rukom bi bio sviran jel tako ? a da li je chelsea oštećen više u toj tekmi jest istina ;)
Ako je ovo Balakovo penal, onda su ona dva igranja rukom igrača Barselone odma trebala bit po dva. Znači nikakve namjere igranja rukom, izbija loptu, ne stiče nikakvu prednost nad Mesijem, znači molim Vas ljudi kad komentarišete nešto, naučite bar osnove onoga o čemu pričate, a to su ovdje fudbalska pravila. Zbog ovakvih stvari je Uefa 2007 odbacila stanovište da je svaki kontakt s rukom penal. Kažem uporedite ovo i dva igranja rukom igrača Barselone u toj utakmici, pa se zacrvenite.
Sudac: Nicola Rizzoli 2010/11 Arsenal 2-1 Barcelona Kod rezultata 0-1 za Barcelonu sudac nije vidio igranje rukom igrača Arsenala u 16ercu. Kod rezultata 0-1 za Barcelonu sudac je poništio Messiju čist gol za 0-2 zbog ofsajda kojeg nije bilo. Nakon toga uslijedio je preokret Arsenala. U zadnjoj minuti utakmice sudac opet ne vidi igranje rukom Arshavina u 16ercu. Sudac: Massimo Busacca 2010/11 Barcelona 3-1 Arsenal Igrač Arsenala ruši Messija u 16ercu ali to sudac ne vidi. U 27. minuti Van Persi je nagazio Messija ali sudac mu ne daje žuti karton što bi značilo isključenje. Sudac: Wolfgang Stark 2010/11 Real Madrid 0-2 Barcelona Marcelo je nagazio Pedra u svom 16ercu što sudac nije vidio. Adebayor namjerno udara Busquetsa ali umjesto crvenog sudac je pokazao samo žuti. Sudac: Viktor Kassai 2010/11 Barcelona 3-1 Manchester United Izjednačujući gol Rooneya za Man.Utd je iz ofsajda što suci nisu vidjeli.
Sudac: Tom Henning Ovrebo 2008/09 Chelsea 1-1 Barcelona Ballack je igrao rukom u 16ercu ali ništa nije suđeno. Abidal je dobio crveni karton iako se Anelka sam sapleo. Barcelona od 66. minute ostaje sa igračem manje. Sudac: Massimo Busacca 2009/10 Arsenal 2-2 Barcelona Arsenalu je sviran penal na Fabregasu i sudac isključuje Puyola. Sudac: Olegário Benquerença 2009/10 Inter 3-1 Barcelona Sneijder ruši Alvesa u 16ercu ali ništa nije suđeno. Milito postiže treći gol za Inter iz ofsajda. Umjesto rezultata 2-2, Barcelona je izgubila 3-1. Sudac: Frank De Bleeckere 2009/10 Barcelona 1-0 Inter Igrač Intera u 16ercu povlači Alvesa za ruku što sudac ne vidi. Barceloni je u 90. minuti je poništen regularan gol zbog \"igranja rukom\" Yaye Tourea, gol koji je značio prolaz u finale.
Sudac: Pierluigi Collina Sezona 2004/2005 Chelsea - Barcelona Etoo je srušen u 50oj minuti kod rezultata 3-2 za Chelsea ali ništa nije suđeno. Penal koji bi vjerovatno riješio utakmicu. U 76oj minuti Carvalho je napravio faul na Valdezu koji sudac nije vidio i Terry zabija gol za 4-2 za Chelsea. Gol koji je značio prolaz Chelsea jer je u prvoj utakmici Barcelona pobijedila 2-1. Sudac: Terje Hauge Sezona 2005/2006 finale Barcelona - Arsenal Barceloni je poništen gol da bi sudac Lehmanu pokazao crveni karton koji je napravio faul van 16erca... Umjesto priznavanja pogodka i žuti za Lehmana sudac poništava gol i daje Lehmanu crveni. Nakon toga Arsenal je poveo iz faula koji nije postojao. Na kraju Barcelona uz puno sreće dobiva 2-1 golovima Etoa u 76 minuti i Belletija u 81 minuti. Sudac: Wolfgang Stark 2008/09 Barcelona 0-0 Chelsea Jose Bosingwa ruši Henrya u 16ercu ali ništa nije suđeno.
i kakav Villareal spominješ ?
Nađi link za to nad Balakom, al to ne mijenja 4 kompenzacije poslije Milan je 2 x pokraden, A nepostojeće faule na 35-40 metara od gola, pa da to Barseloni iko spočitava, ko što se taj Arsenalu spočitava, pričali bi mi o šiljenju u Barseloninu korist do sutra. A pročitaj pravila - ako je dosuđen prekršaj i zadnji igrač dobiva crveni karton - NEMA POŠTOVANJA PREDNOSTI.
govorim o ovom igranju rukom Balacka http://imgon.net/di-VSRF.gif a znamo da su se takvi penali realu prošle godine u Primeri svirali, a osim penala su pokazivani i crveni kartoni http://www.youtube.com/watch?v=u02xXu0swr0