Zanimljiva scena
32

Juventusov golman se kod 0:2 "rugao" Rebiću pa mu se obilo o glavu

Rebić i Szczesny (Foto: Screenshot)
Nogometaši Milana pobijedili su nedavno u derbiju Serije A ekipu Juventusa rezultatom 4:2, a zanimljiva scena dogodila se u 53. minuti meča.

Naime, na startu drugog poluvremena pogodili su Rabiot i Ronaldo te je Juventus vodio 2:0, što je iskoristio njihov saigrač na golu Wojciech Szczesny kako bi se "narugao" Milanovom napadaču Anti Rebiću.

Hrvat je pokušao iznuditi penal, ali je za simuliranje dobio žuti karton, što je iznerviralo poljskog čuvara mreže.

"Gubite 2:0, nemoj se folirati", rekao mu je Szczesny aludirajući da je sve gotovo na toj utakmici.

Međutim, samo devet minuta kasnije Milan je golovima Ibrahimovića, Kessieja i Leaa preokrenuo rezultat, a onda je Rebić stavio tačku u 80. minuti.

Milan je tako napravio veliki preokret za rezultat 4:2, a ostaje pitanje da li je Rebić "vratio" Szczesnyom istom mjerom.