{{error}}
Korisničko ime ili e-mail
Lozinka
ili
Facebook prijava


Unesite e-mail:


Izvučeni parovi prvog kola Hypo Street Football 2015. ispred BBI Centra

14.5.2015. u 14:51
17
3
Izvučeni parovi prvog kola Hypo Street Football 2015. ispred BBI Centra
17
Hypo Street Football 2015., turnir u malom fudbalu za osnovce počinje naredne subote, 16.05.2015. godine, ispred BBI Centra.
Timovi se sastoje od četiri igrača na terenu i tri zamjene, a bit će podijeljeni u tri konkurencije: do 5. razreda, do 7. razred, i do 9. razreda osnovne škole.

Za ovo takmičenje ispred BBI Centra bit će postavljen montažni teren 24x12 metara.

Mečevi u subotu počinju od 9:00 sati.

Svi predstavnici ekipa trebaju donijeti formular/prijavnicu na finalnu registraciju u dole navedenim terminima:
- do 5. razreda: u 8:45 sati
- do 7. razreda: u 10:30 sati
- do 9. razreda: u 14:30 sati

Prvo kolo: Konkurencija do 5. razreda

1. OŠ Hrasno (V) - Deseta OŠ Ilidža
2. OŠ Zahid Baručija Vogošća - Četvrta OŠ Hrasnica
3. OŠ Hasan Kikić (2) - OŠ Safvet beg Bašagić (V, Kršlak)
4. OŠ Alija Nametak (Denis) - OŠ Safvet beg Bašagić (V, Mulalić)
5. OŠ S. S. Kranjčević - OŠ Hasan Kikić (1)
6. OŠ Malta (V1) Šoše - OŠ Pofalići (V)
7. Međunarodna OŠ (V) - OŠ Alija Nametak (V)
8. Međunarodna OŠ (IV) - OŠ Malta (IV, Hadžispahić)

U prvom kolu slobodne su ekipe: Međunarodna OŠ (III), OŠ M. M. Bašeskije (V), OŠ M. M. Dizdar (V), OŠ Alija Nametak (Edi), OŠ Grbavica I (V), Prva OŠ Ilidža, OŠ S. B. Bašagić (IV-V, Mašala), OŠ S. B. Bašagić (V, Biber). Ove ekipe igraju drugo kolo u nedjelju.

Prvo kolo: Konkurencija do 7. razreda

9. OŠ Vladislav Skarić (VII) - OŠ Saftev beg Bašagić (VII, Hamzagić)
10. OŠ Isak Samokovlija (VII) - OŠ Pofalići
11. Međunarodna OŠ (VI) - OŠ Musa Ćazim Ćatić (VI) Pokrklić
12. OŠ Musa Ćazim Ćatić (V-VII) Hodžić - OŠ Čengić Vila (VI-VII)
13. OŠ Safvet beg Bašagić (VI-VII, Mašala) - OŠ Grbavica II (VII)
14. Međunarodna OŠ (VII) - OŠ Malta (VI) Merdić
15. OŠ Fatima Gunić (VI-VII) - Deseta OŠ Ilidža
16. Prva OŠ Ilidža (VII) - Šesta OŠ
17. OŠ Alija Nametak (VI) - OŠ S. S. Kranjčević
18. OŠ Šejh M. ef. Hadžijamaković (VII) - OŠ Hasan Kikić (VII)
19. OŠ Malta (Nogo) - OŠ Zahid Baručija
20. OŠ Safvet beg Bašagić (VI-VII, Halilović) - Četvrta OŠ Hrasnica
21. OŠ M. M. Dizdar (VII) - OŠ Nafija Sarajlić (VII)
22. OŠ M. B. K. Ljubušak - OŠ Alija Nametak (VII)
23. OŠ Izet Šabić (VI) - OŠ Grbavica I (VII)
24. OŠ Safvet beg Bašagić (Puskar) - OŠ Mirsad Prnjavorac (VII)

Prvo kolo: Konkurencija do 9. razreda

25. OŠ Hrasno (Gondžo) - OŠ Fatima Gunić (IX)
26. OŠ Meša Selimović (IX) Lupić - OŠ Musa Ćazim Ćatić (VIII - XI)
27. OŠ Musa Ćazim Ćatić (IX) - Osma OŠ Amer Ćenanović
28. OŠ Alija Nametak (IX) - OŠ OŠ M. M. Dizdar (IX)
29. OŠ Zajko Delić (VIII) - OŠ Pofalići (VIII)
30. OŠ Alija Nametak (VIII) - OŠ Izet Šabić (VIII)
31. OŠ Grbavica II (XI) - OŠ Meša Selimović (IX) Delić
32. OŠ S. S. Kranjčević (VIII) - OŠ Safvet beg Bašagić (VIII, Karović)
33. OŠ Šejh M. ef. Hadžijamaković (VIII - IX) - Međunarodna OŠ (VIII-IX)
34. OŠ Malta (VIII) Hrapović - OŠ M. M. Bašeskije (IX)
35. OŠ Vrhbosna (IX) - OŠ Malta (VIII) Krso
36. OŠ Safvet beg Bašagić (VIII, Čustović) - OŠ Zahid Baručija - Vogošća
37. OŠ Grbavica II (IX-Ramić) - Četvrta OŠ Hrasnica
38. OŠ Grbavica II (VIII) - OŠ Grbavica I (VIII) Hebibović
39. OŠ S. S. Kranjčević (IX) - OŠ Pofalići (IX)

U prvom kolu slobodna je su ekipa: OŠ Grbavica I (IX). Ova ekipe igra drugo kolo u nedjelju.

Učešće ekipa se ne naplaćuje. Sponzori takmičenja Hypo, Happy, Multi Sola i Sport Life su obezbijedili nagrade za najbolje tri ekipe u sve tri konkurencije. Na turniru će učestvovati 87 ekipa (609 djece) iz 31 osnovne škole. Medijski pokrovitelji: scsport.ba, RSG radio, Antena Sarajevo, Klix.ba, Hayat TV, BBI Centar, Magazine i Oslobođenje.

Više informacija na web-stranici www.b40.ba/streetfootball i
na Facebooku.

Email adresa: (nije obavezno)

Tekst ispravke: