Serie A
0

Interov treći remi u nizu

Nogometaši Intera u dvoboju 25. kola talijanskog prvenstva uspjeli su na svom San Siru odigrati 0-0 protiv Sampdorije iz Genove. Čak su 35 minuta igrali s dva igrača manje.

Sudac dvoboja Tagliavento isključio je Milanezima dvojicu unutar svega sedam minuta igre u prvom poluvremenu. Walter Samuel dva je žuta kartona dobio u 28. i 31. minuti, a Samuel Cordoba u 33. i 38. S dva su se igrača manje na travnjaku prvaci uspješno branili do 73. minute, kada je drugi žuti karton u gostujućem sastavu dobio talijanski reprezentativac Giampaolo Pazzini.

Obzirom na okolnosti, do herojske su pobjede domaći došli umalo u 78. minuti, kada se u stopostotnoj prilici našao Samuel Eto'o. Kamerunac je, međutim, pucao ravno u ruke golmanu Storariju, koji je topovski udarac sa 8-9 metara udaljenosti uspio preusmjeriti u korner.

Inter je tako remijem završio i treću utakmicu u nizu. Pobijedi li Roma sutra na svom Olimpicu Cataniju, primaći će se Mourinhovoj momčadi na samo pet bodova zaostatka.

U prvoj utakmici subotnjeg programa Genoa je na svom Massariju pobijedila Udinese 3-0. Dva je gola za domaće zabio Robert Acquafresca, a jedan Argentinac Rodrigo Palacio.