Hoffenheim
0

Ibišević zaigrao nakon pola godine

Nogometaši Bundesligaša Hoffenheima izgubili su u prijateljskoj utakmici, drugoj od početka priprema, kod petoligaša SG Sonnenhofa u Grossaspachu 1-0.

Glavna je vijest da je na utakmici nastupio Vedad Ibišević, bosanskohercegovački nogometaš nakon što je u januaru teško ozlijedio koljeno na zimskim pripremama u Španiji.

Trener Ralf Rangnick inače je u svakom dijelu izveo po dvije jedanaestorke. U onoj udarnoj, iz prvog poluvremena, nastupio je i Sejad Salihović.

Ibišević je imalo lijepu priliku zabiti gol u 13. minuti. Hrabro je ušao u 16-erac između trojice protivničkih braniča, ali je poslao loptu malo pored gola.

Bundesligaši su gol primili u 30. minuti, dok je na terenu bila potencijalna idealna momčadi.