Postigao i pogodak
44

Hulk imao 97,6 kg prije utakmice, igrao 90 minuta pa se šokirao kada je opet stao na vagu

N. K.
Hulk je bio šokiran kilažom (Foto: Screenshot)
Brazilski nogometaš Hulk (36) zaprepastio je javnost objavom kojom je pokazao koliko je kilograma izgubio nakon samo jedne utakmice.

Naime, njegov Atletico Mineiro pobijedio je u nedjelju Tombense rezultatom 2:1, a Hulk je uoči utakmice imao 97,6 kilograma.

Brazilac je odigrao svih 90 minuta i tom prilikom postigao sjajan pogodak za pobjedu minut prije kraja utakmice.

Susret se igrao u 11:00 sati po jakom suncu uz temperaturu od 30 stepeni pa je sve to značajno utjecalo i na nogometaše.

Koliko su teški bli uslovi za igru pokazuju i fotografije koje je Hulk objavio na društvenim mrežema na kojima se može vidjeti da je nakon meča izgubio 5,7 kilograma.

Naime, nakon susreta je ponovo stao na vagu, a ona je tada pokazala 91,9 kilograma.

Podsjetimo, Hulk se u Brazil vratio 2021. godine otkako nastupa za Atletico. Za reprezentaciju Brazila odigrao je 49 utakmica i postigao 11 golova.