82

Hodžić zabio fenomenalan gol protiv Bašakšehira, Višća strijelac i asistent

H. H.
Hodžić je u 85.minuti postigao gol za pamćenje (Foto:Kasimpasa)
U 15. kolu turske Superlige Bašakšehir i Kasmipaša su remozirali 2:2, a u centru pažnje bila su dva bosanskohercegovačka igrača - Edin Višća i Armin Hodžić.

Domaći su poveli u 27. minuti kada je Chadli na asitenciju Višće pogodio za 1:0, ali u nastavku je uslijedio preokret. Prvo je Erdogan izjednačio na 1:1 u 36. minuti, a pet minuta prije kraja Hodžić je donio vodstvo Kasimpaši.

Naš napadač se majstorski oslobodio dvojice čuvara i volej udarcem matirao je Babacana za 2:1. Prethodno je još jedan Zmaj Haris Hajradinović lijepo proigrao Hodžića.

[TWITTER]1343252281114959873[/TWITTER]

I kada se činilo da će gosti odnijeti puni plijen, Višća je u 92. minuti postavio konačnih 2:2.

Vrijedi spomenuti da je Kasimpaša od 43. minute igrala s igračem manje nakon isključenja Kare.

Bašakšehir je nakon 14 odigranih utakmica tek na 16. mjestu sa 16 bodova, dok je Kasimpaša na 11. poziciji i skupila je 19 bodova poslije 15 mečeva.

Sve golove sa utakmice pogledajte OVDJE.