Uoči susreta Hrvatske i Turske
0

Hiddink: Matematičke šanse još uvijek postoje

Guus Hiddink (Foto: AP)
Slektor nogometne reprezentacije Turske, Guus Hiddink, istaknuo je da je njegova ekipa pravila puno glupih grešaka u 3-0 porazu od Hrvatske u prvoj utakmici dodatnih kvalifikacija za Evropsko prvenstvo iduće godine...
  • Pogodak u drugoj minuti utakmice nas je presjekao. Kada izgubite 3-0, gledano iz defenzivne perspektive, učinili ste nešto jako glupo – rekao je Hiddink dan uoči revanša na Maksimiru.

Iako njegova ekipa mora postići minimalno tri pogotka u gostima reprezentaciji kojoj je u 210 minuta u posljednja dva susreta postigla jedan pogodak, Hiddink ne gubi nadu.

• Matematičke šanse još uvijek postoje. Ako se ne plasiramo na završni turnir bit će to veliko razočarenje za mene – kaže Holanđanin.

Neizbježno pitanje bilo je o njegovoj ostavci, odnosno namjerava li se vratiti u Tursku nakon utakmice.

• Naravno. Vraćam se u Tursku na razgovor sa savezom – zaključio je Hiddink razgovor za holandski Plus News.