Le Championnat
0

Grenobleu prvi bod ove sezone

Neefikasni strijelci i prvi bod Grenoblea osvojen ove sezone obilježja su prvih šest dovršenih utakmica 12. kola francuskog nogometnog prvenstva...

Tako je u šest odigranih utakmica postignuto devet golova, ali izuzme li se visoka 5-0 pobjeda Lorienta protiv Boulognea (po dva gola Kevina Gameira i Marame Vahirue), na ostalih su pet utakmica postignuta tek četiri gola.

Svakako je veliko iznenađenje remi (0-0) Monaca i Grenoblea na Stade Louis II stadionu.

PSG je na Parku prinčeva doživio treći ovosezonski poraz, a bolja od pariške momčadi bila je Nica koja je slavila golom Löica Remyja iz 88. minute.

Reprezentativac BiH Emir Spahić odigrao je svih devedeset minuta za Montpellier na gostovanju kod Valenciennesa (1-1). Zaradio je žuti karton.