Serie A
17

Golčina Cire Immobilea obilježila novu razočaravajuću partiju Lazija

Trenutak kad je Immobile postigao majstorski pogodak (Foto: Screenshot)
Nogometaši Beneventa i Lazija podijelili su bodove na stadionu Ciro Vigorito u okviru 12. kola Serije A odigravši neriješeno 1:1.

Lazio je od početka utakmice dominirao i nagrada je stigla u 25. minuti utakmice. Milinković-Savić je uputio centaršut s desne strane, a do lopte fantastično dolazi Immobile te iz prve zakucava loptu u mrežu za slavlje gostiju.

Benevento je dobro igrao u prvom poluvremenu te je iz kontranapada imao nekoliko solidnih prilika, a iz jedne takve su u posljednjoj minuti prvog poluvremena došli do izjednačenja preko Sciattarelle.

U drugom poluvremenu gledali smo očajnu utakmicu. Benevento se skoncentrisao na odbranu, a nisu uputili niti jedan udarac ka golu Lazija. S druge strane, ni ekipa iz Rima se nije proslavila pa se čini kako je remi najrealniji ishod ovog meča.

Bh. nogometaš Senad Lulić nije bio u sastavu Lazija zbog povrede zgloba.

Lazio je s večerašnjim bodom prestigao Atalantu i nalazi se na osmom mjestu Serije A, dok se Benevento probio na 13. poziciju.