Prijateljski meč
0

VIDEO / Francuska torpedirala Ukrajinu, sjajan debi Martina

Francuska nogometna reprezentacija s visokih 4-1 savladala je Ukrajinu u prijateljskom susretu igranom u Donjecku. Junak susreta bio je veznjak Sochauxa Marvin Martin, koji je u reprezentativnom debiju zabio dva gola.

Nakon prvog poluvremena, u kojem se mreže nisu tresle, gledatelji su u drugom dijelu mogli vidjeti čak pet golova, a prvi je postigla Ukrajina, tačnije Anatolij Timoščuk u 53. minuti što je Kevin Gameiro izgubio loptu u sredini terena. Za grešku se Gameiro iskupio već pet minuta kasnije golom nakon asistencije Loica Remyja.

Rezultat 1-1 stajao je na semaforu do same završnice kada su "tricolori" u razmaku od samo šest minuta zatresli mrežu čak tri puta. Dva je puta zabio 22-godišnji Martin, a jednom Tottenhamov Younes Kaboul. Zanimljivo je da je Martin u igru ušao tek u 76. minuti.