{{error}}
Korisničko ime ili e-mail
Lozinka
ili
Facebook prijava


Unesite e-mail:


Evropska liga: Sarajevo protiv norveškog Haugesunda ili velškog Broughtona

23.6.2014. u 14:31
32
62
Evropska liga: Sarajevo protiv norveškog Haugesunda ili velškog Broughtona
32
Evropska liga: Sarajevo protiv norveškog Haugesunda ili velškog Broughtona
Foto: EPA
U Nyonu su danas izvučeni parovi 2. pretkola Evropske lige. U ovoj fazi će svoj evropski put započeti bh. predstavnik i osvajač Kupa BiH, ekipa Sarajeva, koja će igrati protiv pobjednika duela Haugesund/Broughton.
Ukoliko Željezničar izađe kao pobjednik iz dvomeča sa crnogorskim Lovćenom, u 2. pretkolu Evropske lige će igrati protiv pobjednika duela UE Santa Coloma - FK Metalurg Skopje. Također, ako Široki Brijeg eliminiše Gabalu iz Azerbejdžana, u 2. pretkolu ga ćeka Mlada Boleslav.

Parovi 2. pretkola Evropske lige:

Gyori Eto - IFK Goteborg/CS FOla Esch
FC Neman Grodno - FH/Glenavon FC
UE Sant Julia/FK Čukarički - SV Grodig
Aberdeen FC/FK Daugava Riga - FC Groningen
S.S: Folgore/FK Budućnost Podgorica - AC Omonia
FC Differdange 03/Fk Atlantas - FC Shirak/FC Shakhtar Karagandy
Derry City FC/Aberyswyth Town FC - FC Shakhtyor Soligorsk
PFC Botev Plovdiv/A.C. Libertas - SKN St. Polten.

Molde FK - ND Gorica
Hapoel Beer-Sheva FC - RNK Split/FC Mika
CFR 1907 Cluj - Jagodina
Bursaspor - FK Turnovo/Fk Chikhura Sachkhere
FK Mlada Boleslav - Gabala SC/NK Široki Brijeg
FK Sarajevo - FK Haugesund/AUK Broughton FC
Ruch Chorzow - FC Vaduz/College EUropa FC
Asteras Tripolis FC - Rops Rovaniemi

FK Lovćen/Željezničar - UE Santa Coloma/FK Metalurg Skopje
FC Slovan Liberec - MFK Košice
Motherwell FC - Stjarnan/Bangor CIty FC
Neftchi PFK - Koper/FK Čelik Nikšić
FC Luzern - Saint Johnstone FC
SC Zulte Waregem - Zwisaza Bydgoszcz
Hapoel Tel-Aviv FC - FC Pyunik/FC Astana
HNK Hajduk Split - AS Jeunesse Esch/Dundalk FC

Fram/JK Nomme Kalju - KKS Lech Poznan
Vikingur/Daugava Daugavpils - Tartu FC Santos/Tromso IL
Hibernians FC/FK Spartak Trnava - FC Zestafoni
B36 Torshavn/Linfield FC - AIK
NK Rudar Velenje/KF Laci - FC Zoryja Luhansk
JK Sillamae Kalev/FC Honka Espoo - FC Krasnodar
AS Trencin - FK Vojvodina
FC Kairat Almaty/FK Kukesi - Esbjerg fB

FC Dinamo Minsk - Myllykosken Pallo-47/IF Fuglafiordur
FC Petrolul Ploiesti - FC Sioni Bolnisi/KS Flamurtari
Crusaders FC/FK Ekranas - VPS Vaasa/IF Brommapojkarna
HNK Rijeka - Sliema Wanderers/Ferencvarosi TC
Rosenborg BK/FK Jelgava - FK Banga/Sligo Rovers FC
PFC CSKA Sofia - FC Shkendija/FC Zimbru Chisinau
FC Veris Chisinau/FFC Litex Lovech - Diosgyori VTK/Birkirkara FC
IF Elfsborg - FC Tiraspol/FC Inter Baki


Email adresa: (nije obavezno)

Tekst ispravke: