07.10.2012. u 21:40

El Clasico: Leo Messi - Cristiano Ronaldo 2:2

Najveći fudbalski meč na svijetu, dvoboj Barcelone i Reala iz Madrida, večeras je protekao u znaku najvećih zvijezda ovog kluba i najboljih fudbalera svijeta Lea Messija i Cristiana Ronalda, koji su bili dvostruki strijelci za remi ovih dvaju klubova.

- - - - - -
Gosti iz Madrida poveli su u 23. minuti preko Cristiana Ronalda. On je pogodio za veliko slavlje na asistenciju Karima Benzeme.

Domaći navijači nisu dugo čekali na poravnanje rezultata. Samo osam minuta kasnije Leo Messi izjednačava na 1:1.

Messi tu nije stao pa je postigao još jedan pogodak u 61. minuti za potpuni preokret i vodstvo Barce od 2:1.

Ronaldo nije dozvolio da se utakmica tako završi pa je pet minuta kasnije pogodio na asistenciju Ozila.

Barcelona - Real Madrid, konačan rezultat: 2:2