Kineska Superliga
0

Ćirin Shanghai Shenhua na drugom mjestu

U nedjelju je odigrano nepotpuno 6. kolo kineske nogometne Superlige nakon kojeg je Branko Ivanković sa svojim Shandongom Lunengom prvi, a Shanghai Shenhua Ćire Blaževića na drugom mjestu.

Obje ekipe su skupile nakon šest utakmica po 12 bodova, no Beijing Guoan i Shenzhen Ruby imaju dva boda manje na trećem i četvrtom mjestu, ali ktome i utakmicu manje.

Ćirin Shangai Shenhua je u nedjelju pobijedio s 2-0 u gostima Dalian Shide, uz pogotke dva internacionalca, Kamerunca Jeana Michaela N'Lenda (47. minuta) i Kolumbijca Orlanda Riascosa (74. minuta).

Ivankovićev Shandong Luneng je odigrao 3-3 kod Jiangsua Shuntiana, makar je Ivanković imao tri boda u šakama pet minuta prije kraja. No, tada je Enik golom donio bod domaćinu.