BiH - Portugal
421

BH Fanaticosi u 20. minuti priredili sjajnu koreografiju, prisjetili se i "Ljutih krajišnika"

S. G.
U ovim se trenucima igra susret kvalifikacija za odlazak na Evropsko prvenstvo između Bosne i Hercegovine i Portugala, a u 20. minuti utakmice BH Fanaticosi su upriličili lijepu koreografiju.

Koreografija s ljiljanima bila je plod 20. godišnjice ove navijačke grupe, koja našu reprezentaciju bodri u svim sportovima na svim utakmicama.

Ovaj su potez najavili putem društvenih mreža, ali to nije mnogo pomoglo izabranicima Save Miloševića koji nakon 45 minuta gube sa 5:0.

Osim toga, prisjetili su se i trojice poginulih "Ljutih Krajišnika" koji su živote izgubili po povratku iz Litvanije kada smo se plasirali na SP 2014. godine. U pitanju su Hasib Mahmić, Vildan Pehlić i Almir Kasumović.

Dva je gola postigao Cristiano Ronaldo, dok su se po jednom u listu strijelaca upisali Joao Felix, Joao Cancelo i Bruno Fernandes.

Pred nama je drugo poluvrijeme i pravo je pitanje hoće li se Portugalci zaustaviti na pet postignutih golova.