Vraća se u formu
126

Bešić strijelac u pobjedi Ferencvaroša protiv Paksa

D. B.
Bh. nogometaš Muhamed Bešić bio je strijelac za Ferencvaroš u utakmici 30. kola mađarske OTP Bank lige protiv Paksa.
Paks je kao domaćin poveo u 7. minuti utakmice golom Bencea Lenzsera, a izjednačenje Ferencvarošu donio je Bešić u 20. minuti. Na poluvremenu je bilo 1:1, a za pobjedu gostujućeg tima pogodio je Carlos Auzqui u trećoj minuti sudijske nadoknade utakmice.

Bešić je igrao do 77. minute kada je zamijenjen. Ipak, ova utakmice je pokazala da se vraća u formu i na pravi put, kako je i rekao u intervjuu za portal Klix.ba.

Recimo i da su na ovoj utakmici nastupili i bh. reprezentativci Adnan Kovačević i Eldar Ćivić, koji su velika podrška Bešiću na njegovom putu povratka u najbolju formu i ostvarenju želje da ponovo zaigra u dresu reprezentacije BiH.

Inače, Ferencvaroš je prije kraja sezone u Mađarskoj osigurao treću titulu u nizu i ukupno 33. u historiji.