71

Bayern konačno liči na sebe, za poluvrijeme je okrenuta prednost Rimljana

D. P.
Kane je vratio Bayern u igru (Foto: EPA-EFE)
Nogometaši minhenskog Bayerna za poluvrijeme utakmice protiv Lazija preokrenuli su zaostatak iz prvog duela odigranog na rimskom Olimpicu.

Lazio je u Minhen stigao s golom prednosti u osmini finala Lige prvaka. Međutim, Bayern je odličnom igrom konačno počeo "ličiti na sebe" pa je odigrao dobro poluvrijeme nakon dugo vremena.

Ipak, uprkos velikim napadima Bayerna i dobrim prilikama, Ciro Immobile je mogao šokirati Allianz Arenu. Propustio je veliku šansu prije vodećeg gola Bavaraca u 39. minuti.

Nakon što je Immobile napravio veliki promašaj, Bayern je došao u vodstvo u 39. minuti golom Harryja Kanea. Kapiten Engleske dobro se snašao u kaznenom prostoru Lazija i instinktivnom reakcijom glavom poslao loptu u mrežu gostiju.

Gol Kanea pogledajte ovdje.

U drugoj minuti nadoknade prvog dijela Bayern postiže novi gol, a ovoga puta odlično se Thomas Muller snašao nakon volej udarca Mathijsa De Ligta i loptu glavom proveo u mrežu.

Gol Mullera pogledajte ovdje.

Bayern ima prednost rezultatom 2:0 i poluvrijeme ga dijeli od plasmana u četvrtfinale Lige prvaka.